WITAMY WIOSNĘ

WITAMY WIOSNĘ.
Choć zima w tym roku była udana, to dzieci już od dawna wyczekiwały nadejścia wiosny.
I choć kalendarzowa wiosna rozpoczęła się w niedzielę, to przedszkolacy już w piątek witali tak wytęsknioną porę roku.
Dzieci w poszczególnych grupach wykonywały różne zadanie, uczestniczyły w teatrzykach, rozwiązywały zagadki, grały w gry, śpiewały piosenki i wiele innych.
Mamy nadzieję, że już niedługo wszystko obudzi się z zimowego snu.

Czytaj więcej!

POWITANIE WIOSNY

Powitanie wiosny - informacje na plakacie.

Czytaj więcej!

NABÓR DO PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Nabór do przedszkoli na rok szkolny 2021/2022, trwa od 08.03.2021 r. do 26.03.2021 r.
W tych dniach odbywa się rejestracja elektroniczna.

Strona naborowa dla kandydata:

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/bydgoszcz

Czytaj więcej!

WZNOWIENIE OPIEKI STACJONARNEJ

Drodzy Rodzice !!

Informuję, że od 22.02.2021 r. (tj. od poniedziałku ) wznawiamy zajęcia i opiekę stacjonarną.

Elżbieta Jagodzińska - dyrektor

Czytaj więcej!

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022 - DZIECI KONTYNUUJĄCE KORZYSTANIE Z USŁUG PRZEDSZKOLA

Drodzy Rodzice w dniach 15.02.2021 - 24.02.2021 do godz.12.00 trwa składanie deklaracji o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w kolejnym roku szkolnym. Druk deklaracji dostępny jest na stronie internetowej naszego przedszkola p59.edu.bydgoszcz.pl w tym artykule lub na stronie: naborp-kandydat.vulcan.net.pl//bydgoszcz. Wypełnione deklaracje można przynosić do przedszkola lub skan deklaracji wysłać na adres email: p59@edu.bydgoszcz.pl. lub p59.dyrektor@edu.bydgoszcz.pl . Nie złożenie deklaracji o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego w/w terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z usług przedszkola.

Dyrektor Elżbieta Jagodzińska

Deklaracja do pobrania w załączniku. Kliknij na „czytaj więcej”.

Czytaj więcej!