MAJOWE SŁOŃCE - OSTATNIA CZĘŚĆ QUIZU

Dorysuj drugą, symetryczną połowę majowego słońca i pokoloruj je. Pamiętaj, że jest to już ostatnia część quizu (ze względów organizacyjnych nie będzie części czerwcowej) i dostarczamy ją do wychowawczyni w grupie do 20.05.2022!!! Miłej pracy.

Czytaj więcej!

WIELKANOCNE JAJKA - KWIECIEŃ

Ile pisanek ukryło się na obrazku? Policz je, pokoloruj, a właściwą odpowiedź wpisz poniżej obrazka. Pamiętaj, aby dostarczyć uzupełnioną kartę do wychowawczyni w grupie do końca kwietnia. Powodzenia!

Czytaj więcej!

WIOSENNE SUDOKU - MARZEC

Czas na kolejną odsłonę naszych quizów. Tym razem zapraszamy do rozwiązania wiosennego sudoku. Potrzebne będą nożyczki i klej. Pamiętaj – ten sam obrazek może wystąpić tylko raz w każdej kolumnie, rzędzie i prostokącie. Powodzenia! Prace oddajemy u wychowawczyni grupy do ostatniego dnia miesiąca marca. Po tym terminie prace nie będą przyjmowane.

Czytaj więcej!

CZAS NA UKŁADANKĘ - LUTY

Od styczniowego przeliczania śnieżynek minął już miesiąc... dlatego też zapraszamy do wykonania kolejnego zadania. Poproście rodziców o wydrukowania załącznika. Następnie wytnijcie fragmenty obrazka po wyznaczonych liniach, złóżcie go i przyklejcie na kartkę. Pokolorowaną i podpisaną pracę dostarczcie do wychowawczyń w poszczególnych grupach. Zapraszamy do zabawy.

Czytaj więcej!

STYCZNIOWE PRZELICZANIE ŚNIEŻYNEK

W styczniu zajmiemy się liczeniem :) Bądźcie uważnie - śnieżynki różnią się od siebie. Przeliczajcie tylko te właściwe. Prawidłowo rozwiązane zadania dostarczcie do wychowawczyń w grupach. Powodzenia!

Czytaj więcej!

ZNAJDŹ 5 RÓŻNIC - GRUDZIEŃ

Serdecznie zapraszamy do kolejnego quizu. W grudniu skupimy się na znalezieniu 5 różnic pomiędzy obrazkami świątecznymi. Prosimy o dostarczenie poprawnie wykonanego zadania do końca grudnia do wychowawczyni w grupie.

Czytaj więcej!

LISTOPADOWE LABIRYNTY

Dziękujemy za czujność rodziców! W poprzednim labiryncie z wiewiórką wkradł się błąd. Wiewiórka nie mogła dojść do skarbów. Błąd został naprawiony. Prosimy o składanie rozwiązań do końca listopada.


Czas na trzecią już odsłonę przedszkolnych quizów. Tym razem musicie przejść przez dwa jesienne labirynty. Wypełnione zagadki przynoście do wychowawczyń w grupach. Pamiętajcie! Macie na to czas do ostatniego dnia miesiąca listopada! Powodzenia :)

Czytaj więcej!

WARZYWNO - OWOCOWA KRZYŻÓWKA PAŹDZIERNIKOWA

Zapraszamy na drugą odsłonę quizów rodzinnych. W tym miesiącu zapraszamy do rozwiązania krzyżówki o tematyce warzywno - owocowej. Pamiętajcie, żeby dodatkowo przepisać hasło w miejscu do tego wyznaczonym. Krzyżówki oddajemy do końca października. Powodzenia! :)

Czytaj więcej!

QUIZ PRZEDSZKOLNY - ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w przedszkolnym quizie. Zaplanowanych jest 10 odsłon - raz w miesiącu, od września do czerwca będziemy publikować na stronie naszego przedszkola zagadki do rozwiązania. Osoby chętne, prosimy o wydrukowanie, podpisanie i rozwiązanie zadań, a następnie dostarczenie ich do wychowawczyń w grupach. Prawidłowe odpowiedzi będą nagradzane punktami. Dla najlepiej rozwiązujących przewidziane są upominki. Zapraszamy serdecznie do zabawy! :)

PS. Rozwiązane zadania dostarczamy zawsze do końca danego miesiąca. Wyjątkiem będzie miesiąc czerwiec - do 15.06.2022. Krzyżówki dostarczone po terminie nie będą brane pod uwagę.

Czytaj więcej!