WYCIECZKA DO JANIEJ GÓRY GRUPY IV I VI C.D.

Czytaj więcej!

WYCIECZKA DO JANIEJ GÓRY GRUPY IV I VI

Przygoda z przedszkolem dla grup lV i Vl powoli dobiega końca. Tradycyjnie w tym czasie starszacy wyjechały na ostatnią wycieczkę we wspólnym gronie. Tym razem zawitały do Chlebowej Wioski w Janiej Górze. Tam poznały tajniki i tradycje związane z wypiekiem chleba, same przygotowały do wypieku swoje bochenki chleba, zasmakowały tradycyjnych podpłomyków z innym miejscowym specjałem- musem jabłkowo-śliwkowym. Był też czas na wesołą zabawę i poznawanie pięknej okolicznej przyrody. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń i ze smakowicie pachnącym chlebem własnej produkcji. I z myślą, że to ostatnia wyprawa w tym gronie.

Czytaj więcej!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "MINI ORKIESTRY DZIECIĘCE"

Dzieci z grupy 4 zdobyły I miejsce w Miejskim Konkursie Muzycznym "Mini orkiestry dziecięce" Gratulujemy sukcesu małym artystom!

Czytaj więcej!

FESTYN RODZINNY C.D.

Czytaj więcej!

FESTYN RODZINNY

Czytaj więcej!

KONCERT MUZYKÓW Z FILHARMONII POMORSKIEJ PT."LATO Z RADIEM:"

W minioną środę w naszym przedszkolu dobył się kolejny koncert muzyków z Filharmonii Pomorskiej. Dzieci dowiedziały sie kiedy powstało radio i wysłuchały utwory, które mogę w nim usłyszeć.

Czytaj więcej!

WYCIECZKA DO WIOSKI LAWENDOWEJ GRUPY III I V C.D.

Czytaj więcej!

WYCIECZKA DO WIOSKI LAWENDOWEJ GRUPY III I V

W miniony wtorek dzieci z grupy III i V wybrały się na wycieczkę do Lawendowej Wioski. Dzieci mogły tam powąchać dotknąć a nawet posmakować lawendę. Samodzielnie ją zasadziły, wykonały pachnące woreczki pełne suszonej lawendy i skosztowały lawendowej lemoniady.

Czytaj więcej!

DZIEŃ DZIECKA C.D.2

Czytaj więcej!

ZAPRASZAMY NA KONCERT MUZYKÓW Z FILHARMONII POMORSKIEJ

Czytaj więcej!