SEANS "PODWODNY ŚWIAT RAFY KORALOWEJ" W GRUPIE III

Czytaj więcej!

ZAJĘCIA WIELKANOCNE W GRUPIE III

W poniedziałek w grupie III odbyły się zajęcia z rodzicami. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności z kodowania, sylabowania, ale także bawiły się jajkiem surowym i ugotowanym. zajęcia zwieńczyły zabawy z chustą animacyjną i zajęcia plastyczne z dekupage. Dzieci i rodzice spędzili fantastycznie czas, było przy tym dużo radości i uśmiechu.

Czytaj więcej!

WARSZTATY CHEMICZNE W GRUPIE III

Czytaj więcej!

OBCHODY DNIA BABCI I DZIADKA W GRUPIE III

"Babcia i Dziadek to skarb największy"... Podczas uroczystości były piosenki, tańce, granie na instrumentach. Było też wiele uśmiechów i radości. Dziadkowie byli zachwyceni.

Czytaj więcej!

ZABAWY RUCHOWE W GRUPIE III

Podsumowania tematyki Sporty zimowe. Część zadań było realizowanych z projektu Sportowa Wyprawa

Czytaj więcej!

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE III

Czytaj więcej!

UROCZYSTA WIGILIA W GRUPIE III

Wczoraj w przedszkolu był dzień pełen wrażeń. Po obejrzeniu pięknego przedstawienia w wykonaniu grupy IV, dzieci przystąpiły do rozpakowywania prezentów, które znalazły pod choinką. podczas obiadu zjadły tradycyjne potrawy wigilijne.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE W GRUPIE III

W minioną środę na spotkanie bożonarodzeniowe grupa III zaprosiła rodziców. Dzieci zaśpiewały piękne świąteczne piosenki wprowadzając gości w cudowny świąteczny nastrój. Zwieńczeniem spotkania było wspólne dekorowanie pierników.

Czytaj więcej!

PIECZENIE PIERNIKÓW W GRUPIE III

W piątek dzieci przygotowywały się do spotkania świątecznego z Rodzicami. Najpierw przypomniały sobie wiadomości z ostatniej wycieczki, wymieniły etapy powstania pierniczków. Zaśpiewały piosenkę pt. Piernikowa piosenka i przystąpiły do produkcji pierniczków. Wyszły przepyszne, ale musimy je jeszcze wraz z Rodzicami udekorować.

Czytaj więcej!

ZAPRSZENIE RODZICÓW NA WARSZTATY ŚWIATECZNE W GRUPIE III

Czytaj więcej!