POPOŁUDNIOWE ZABAWY U KRASNOLUDKÓW

Popołudniowe zabawy w grupie Krasnoludków. Tak spędzamy czas w przedszkolu....

Czytaj więcej!

MALOWANIE NITKĄ W GRUPIE I

Dzisiaj nasze Krasnale na zajęciach plastycznych malowały nitką. Powstały niepowtarzalne obrazy.

Czytaj więcej!

ZEBRANIE Z RODZICAMI W GRUPIE I

Informacje o zebraniu na zdjęciu.

Czytaj więcej!

DZIECI Z GRUPY KRASNALI PODCZAS WIOSENNYCH ZABAW MATEMATYCZNYCH

Dzieci z grupy Krasnali podczas wiosennych zabaw matematycznych - m. in. dzieci liczyły do 4, dopasowywały kolory motyli do koloru kwiatów, bawiły się w kodowanie (układanie kwiatka wg wzoru). A na koniec wesołe zabawy z chustą animacyjną.

Czytaj więcej!

SERCA W GRUPIE I

Dzieci z 1 grupy na zajęciach plastycznych malowały serca w barwach narodowych.

Czytaj więcej!

ZABAWY BADAWCZE W GRUPIE I

Dzieci sprawdzały gdzie jest powietrze wykonując kilka prostych doświadczeń, a na koniec zrobiliśmy rakietę z balonu, którą napędzał odrzut z powietrza.

Czytaj więcej!

DZIECI Z GRUPY I POZNAŁY ZWIERZĘTA MIESZKAJĄCE NA WSI

Dzieci z gr. I poznały zwierzęta mieszkające na wsi. Między innymi nazywały je, wskazywały w jakich "domkach" mieszkają, określały położenie kotków na plotkach: na, pod, za, obok. Wykonały prace plastyczne przedstawiające świnki i krowy.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z RATOWNIKAMI MEDYCZNYMI W GRUPIE I

Krasnoludki miały okazję poznać pracę ratownika medycznego. Poznały numer alarmowy. Nauczyły się jak udzielać pierwszej pomocy i co to jest pozycja bezpieczna. Zapoznały się z wyposażeniem karetki pogotowia. Miały okazję przetestować niektóre sprzęty na sobie. To był dzień pełen wrażeń.

Czytaj więcej!

GRUPA I - DZIECI ZAKŁADAJĄ KĄCIK PRZYRODY

W tym tygodniu dzieci z gr. I zakładały kącik przyrody. Sądziliśmy cebulki i fasolki w ziemi i w wodzie. Krasnale wykonały pracę plastyczną pt. "Żółty tulipanek" .

Czytaj więcej!

ZABAWY BADAWCZE W I GRUPIE

Zabawy badawcze w I grupie.
Na zajęciach dzieci dowiedziały się o różnych stanach skupienia wody. Sprawdzały jaki jest lód. Dowedzialy się jak powstaje para wodna oraz jakie przedmioty toną w wodzie a jakie pływają. Porównywaliśmy krople wody i sprawdzaliśmy jaki może być deszczyk.

Czytaj więcej!