PRACOWITE PSZCZÓŁKI PODCZAS PRAC MALARSKICH- MALOWANIA KARTONOWYCH DOMKÓW.

W miniony wtorek dzieci miały ogromną frajdę z malowania przestrzennych domków w ogrodzie przedszkolnym. W ruch poszły pędzle i farby i szare domki zrobiły się bardzo kolorowe. Był to dodatkowy prezent na Dzień Dziecka od rodziców Henia. Bardzo dziękujemy!!!

Czytaj więcej!

WĘDRUJĄCY UL W GRUPIE II

Grupa Pszczółek wzięła udział w projekcie WĘDRUJĄCY UL .Dzieci poznały pracę i ubiór pszczelarza, dowiedziały się jakie są etapy produkcji miodu. Na koniec zajęć wykonały własne ule podczas pracy plastycznej.

Czytaj więcej!

SEANS "PODWODNY ŚWIAT RAFY KORALOWEJ" W GRUPIE II

Dzisiaj Pszczółki uczestniczyły w seansie - podwodny świat rafy koralowej- oceanarium

Czytaj więcej!

ZESTAW ĆWICZEŃ GIMNASTYCZNYCH W GRUPIE PSZCZÓŁEK

Czytaj więcej!

DOŚWIADCZENIA W GRUPIE II

Doświadczenia w grupie II " Co pływa a co tonie" po doświadczeniu dzieci miały za zadanie narysować 3 przedmioty , które nie toną w wodzie, doskonalenie pamięci i spostrzegawczości dzieci.

Czytaj więcej!

TEATRZYK CIENI W GRUPIE II

W piątek dzieci obejrzały bajkę pt. ,, Złotowłosa i trzy niedźwiadki” w teatrzyku cieni. Każdy otrzymał bilet na przedstawienie i odszukał swojego miejsca, czyli krzesełka z takim samym obrazkiem jak na bilecie. Po przedstawieniu chętne dzieci z radością bawiły się sylwetami w teatrzyku.

Czytaj więcej!

GRUPA II W TEATRZE

Grupa Pszczółek na spektaklu Teatr Cieni Baśni Andersena w Teatrze Adria. Zostały wystawione 3 bajki: Brzydkie kaczątko, Calineczka i Mała syrenka.

Czytaj więcej!

ĆWICZENIA GIMNASTYCZNE W GRUPIE II

Pszczółki podczas ćwiczeń gimnastycznych- tor przeszkód, który wymagał od dzieci dobrej sprawności fizycznej.

Czytaj więcej!

,,PSZCZÓŁKI” PODCZAS ZABAW MUZYCZNO-RUCHOWYCH POPROWADZONYCH PRZEZ TATĘ KRZYSIA.

W piątek 19 kwietnia w grupie II odbyło się spotkanie z Panem Janem Chęsy- dyrygentem chóru, który poprowadził ciekawe zabawy muzyczno-ruchowe przy akompaniamencie pianina. Na początku dzieci dowiedziały się kto to jest dyrygent i na czym polega jego praca. Następnie miały możliwość obejrzenia prawdziwej batuty, kamertonu oraz pulpitu na nuty. Pszczółki z dużą radością uczestniczyły w ćwiczeniach artykulacyjnych oraz zabawach muzyczno-ruchowych. Na zakończenie czekały jeszcze na dzieci upominki. Bardzo dziękujemy za spotkanie.

Czytaj więcej!

PORANEK MUZYCZNY W GRUPIE II

Dzisiaj dzieci były z wizytą w bibliotece dziecięcej na poranku muzycznym. Były piosenki, zagadki, zabawy paluszkowe, zabawy z kłębkiem wełny i z piórkami. Na koniec dzieci otrzymały naklejki, które same sobie wybierały.

Czytaj więcej!