Grupa II podczas zabaw plastyczno- technicznych

Grupa II Pszczółki podczas pracy plastyczno-technicznej pt " plac zabaw- huśtawka" Zadaniem dzieci było wypchnięcie gotowych elementów tak, żeby nie uszkodzić postaci dzieci, pokolorowanie huśtawki i przyklejenie do niej na dwóch końcach chłopca i dziewczynki.

Czytaj więcej!

ZABAWY BADAWCZE Z WODĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEK

ZABAWY BADAWCZE Z WODĄ W GRUPIE PSZCZÓŁEK. Dzisiaj dzieci przeprowadziły 2 eksperymenty z wodą : ,,Co pływa, a co tonie” oraz ,,Jak mydło radzi sobie z brudem”. Dzieci zauważyły, że toną przedmioty metalowe i plastelinowa kulka, a przedmioty wykonane z drewna, plastiku, styropianu , korka i papieru pływają na powierzchni wody. Drugi eksperyment z wodą, pieprzem i mydłem przekonał dzieci, że skuteczniejsze jest mycie rąk wodą z mydłem niż samą wodą.

Czytaj więcej!

DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE II

Dzieci z grupy Pszczółek dzień ten spędziły na wspólnych zabawach przy muzyce, grach i wesołych konkurencjach. Także czekały na nie jeszcze inne niespodzianki: prezenty oraz pokaz baniek mydlanych "bubble show".

Czytaj więcej!

WYCIECZKA DO SKANSENSU "GARNIEC" W GRUPIE II - fotorelacja

Wycieczka w grupie II, relacja fotograficzna.

Czytaj więcej!

DZIEŃ MAMY I TATY W II GRUPIE - fotorelacja

Fotorelacja z Dnia Mamy i Taty.

Czytaj więcej!

WYCIECZKA W GRUPIE II

Informacje na zdjęciu.

Czytaj więcej!

DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE II

Informacje na zdjęciu.

Czytaj więcej!

GRUPA II NA WYCIECZCE W BIBLIOTECE

W poniedziałek, dzieci z grupy Pszczółek uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych nt. "W oczekiwaniu na Święta Wielkanocne".

Czytaj więcej!

WIOSENNY OGRÓDEK W GRUPIE II

Dzieci z II grupy założyły wiosenny ogródek w sali: siały rzeżuchę i owies, sadziły cebulę oraz groch i fasolę. Zobaczymy co nam z tego wyrośnie.

Czytaj więcej!

GIMNASTYKA W GRUPIE II

Dzieci z gr. II podczas zabaw ruchowych, po raz pierwszy w strojach do gimnastyki.

Czytaj więcej!