"AKADEMIA CHEMIKA " W GRUPIE VI

W czwartek dzieci uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez "Akademię Chemika ". Było wiele ciekawych doświadczeń, które sprawiły dzieciom wiele radości.

Czytaj więcej!

ZEBRANIE W GRUPIE VI

Zebranie w grupie VI.

Czytaj więcej!

WYCIECZKA DO LIPKUSZA - GRUPA VI - fotorelacja

Jak miłe są wspomnienia. Zwłaszcza z tak niezwykłego miejsca jakim jest Wioska Ginących Zawodów w Lipkuszu pod Koronowem. W pięknym otoczeniu przyrody znajduje się niewielki skansen, który nie po raz pierwszy gości dzieci z naszego przedszkola. I tym razem na dzieci czekało dużo niespodzianek. Na powitanie wysłuchały opowieści o dawnych zawodach, obejrzały ciekawe sprzęty z nimi związane. Później poznawały pracę garncarza - tu zadaniem było wykonanie miseczki-kaganka. Przedszkolacy próbowali również swoich sił w posługiwaniu się igłą. Z wielką radością przyjęły spotkanie z alpakami. I choć dla dzieci nie było to pierwsze spotkanie z tymi zwierzętami widać było, że wywołuje ono wiele różnych reakcji i emocji. Niewątpliwie wielką atrakcją było ognisko z pieczeniem kiełbasek i chleba (dla chętnych). Tym razem nie było niejadków - własnoręcznie upieczona kiełbaska czy chlebek w takich okolicznościach smakowały wybornie. Był też czas na swobodną zabawę i oglądanie ciekawych zakamarków.

Czytaj więcej!

DZIEŃ DZIECKA W GRUPIE VI

Zabawy zręcznościowe w grupie VI z okazji Dnia Dziecka.

Czytaj więcej!

WYCIECZKA W GRUPIE VI

Informacje na zdjęciu.

Czytaj więcej!

DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE VI - ZAPROSZENIE

Zaproszenie.

Czytaj więcej!

ZAJĘCIA Z HIGIENISTKĄ W GRUPIE VI

Zajęcia z panią higienistka w grupie VI.

Czytaj więcej!

DZIECI Z GRUPY VI SADZĄ KWIATY DO KĄCIKA PRZYRODY

Wspaniała zabawa w ogrodników była możliwa dzięki rodzicom,którzy zaopatrzyli nas tak obficie w ziemię, doniczki i cebulki kwiatki. Serdecznie dziękujemy ????

Czytaj więcej!

WARSZTATY MAŁYCH WYNALAZCÓW W GRUPIE VI

W czwartek sala grupy VI zamieniła się w warsztaty małych wynalazców i konstruktorów. W mniejszych i większych zespołach dzieci wyrażały swoją kreatywność przetwarzając nieużytki w nowe formy. Początkowy chaos przemieniał się z czasem w twórczy nieład by na końcu przeobrazić się w wytwory dziecięcej wyobraźni. Tak więc ponad dwie godziny planowania, działania i współpracy zaowocowały powstaniem instrumentów muzycznych, hydroklepsydr i różnych urządzeń i aparatów badawczych. Jak widać na zdjęciach - zabawa była przednia.

Czytaj więcej!

ZABAWY W KODOWANIE W GRUPIE VI

Zabawy w kodowanie w grupie VI.

Czytaj więcej!