SEANS "PODWODNY ŚWIAT RAFY KORALOWEJ" W GRUPIE IV

Czytaj więcej!

WYCIECZKA DO FILHARMONII POMORSKIEJ GRUPY IV

16 maja starszaki z gr 4 wybrały się na wycieczkę do Filharmonii Pomorskiej. Dzieci wzięły udział w koncercie muzycznym, poznały instrumenty muzyczne. Następnie pani przewodnik pokazała przedszkolakom foyer a w nim gobeliny i rzeźby znanych osób.

Czytaj więcej!

DZIECI Z GRUPY IV KODUJĄ WIOSNĘ

Dzieci z grupy 4 kodują wiosnę. Przyroda na dobre budzi się do życia, jest coraz cieplej i bardziej zielono. Dzieci ułożyły obrazek wg. podanych współrzędnych, stworzyły również ciąg obrazków kierując się podaną zasadą.

Czytaj więcej!

GRUPA IV NA WYCIECZCE W SZKOLE

Grupa 4 na wycieczce w szkole. Celem naszej wizyty było bliższe poznanie szkoły. Przedszkolaki zobaczyły jak wygląda klasa i odbywające się w niej lekcje.

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ Z MYŚLĘCINKA PT. "ZANIECZYSZCZENIE WODY- ZAJĘCIA Z MIKROSKOPEM" W GRUPIE IV

Czytaj więcej!

MARCOWA POGODA W GRUPIE IV

W ubiegłym tygodniu starszaki z grupy 4 poznawały zjawiska pogodowe, które mogą wystąpić na Przedwiośniu. "W marcu jak w garncu", więc wszystko może się zdarzyć: były zakodowane kropelki deszczu, literkowa lawa i kolorowa tęcza, bo w marcowym garnku wszystko się miesza .

Czytaj więcej!

KOSMICZNY TYDZIEŃ W GRUPIE IV

Starszaki z grupy IV poznały kosmos. Uczyły się o planetach, lotach kosmicznych. Wyruszyły na planetę Literkowo oraz tworzyły księżycowy krajobraz z masy solnej.

Czytaj więcej!

HODOWLA SOLI W GRUPIE IV

Dzieci z grupy czwartej realizując blok tematyczny o skarbach ziemi założyły "hodowlę "soli. Jesteśmy bardzo ciekawi jaki będzie efekt????

Czytaj więcej!

WIZYTA W BIBLIOTECE GRUPY IV

Starszaki z grupy 4 odwiedziły osiedlową bibliotekę dziecięcą. Poznały przygody bałwanka, które to przedstawiła nam pani Ulla, rozwiązały zimowe zagadki a na koniec wykonały wesołe bałwanki. Dziękujemy pani Agnieszce za miłą atmosferę i przyjęcie nas.

Czytaj więcej!

WARSZTATY CHEMICZNE W GRUPIE IV

Czytaj więcej!