PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO "WIELKANOCNE JAJO"

Z radością informujemy, że zakończył się konkurs plastyczny "Wielkanocne jajo", zorganizowany we współpracy z Radą Osiedla Bartodzieje. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności oraz pielęgnowanie tradycji wielkanocnych wśród dzieci.
Uczestnicy wykazali się niezwykłą pomysłowością, tworząc kolorowe, oryginalne i starannie wykonane prace, które zachwyciły jury.
Laureaci otrzymali dyplomy i upominki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie.

Czytaj więcej!

WIELKANOC W NASZYM PRZEDSZKOLU

Wczoraj w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święta Wielkanocne. Dzień rozpoczęliśmy od śniadania wielkanocnego. Następie braliśmy udział w krótkim wielkanocnym przedstawieniu, przygotowanym przez grupę IV. Na koniec odwiedził nas Zając, który zostawił nam w ogrodzie przedszkolnym drobne upominki. Dzień był bardzo piękny i pełen uśmiechu.

Czytaj więcej!

WIELKANOCNE SPOTKANIE

Czytaj więcej!

INFORMACJA DLA GRUPY II,IV,VI I VII

Czytaj więcej!

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa na drodze, prowadzonych przez Sierż. Julię Rejment-Pawlak oraz Panią Izabelę Adamczak-Trzaskalską. Przedszkolaki były zafascynowane pracą policji i z chęcią brały udział w proponowanych aktywnościach.

Czytaj więcej!