ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PT. "MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA"
Czytaj więcej!ZAPRASZAMY NA KONCERT MUZYKÓW Z FILHARMONII POMORSKIEJ
Czytaj więcej!POWITANIE WIOSNY
W piątek 21.marca dzieci uroczyście świętowały pierwszy dzień wiosny.
Dzieci poznały postać Marzanny-symbol kończącej się zimy.
Następnie dzieci z gr.II i gr.IV przygotowały program artystyczny.
Później wszystkie grupy przygotowały muzyczną niespodziankę-zaśpiewały piosenki o wiośnie.
Przedszkolaki w grupach wykonywały wspólną pracę plastyczną-postać Pani Wiosny.
Na zakończenie wszyscy udali się w wiosenny korowód z Marzanną.