DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE IV

W miniony czwartek w naszej grupie odbył się Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie mogli wysłuchać wierszy, piosenek i zobaczyć bardzo radosne tańce. Po części artystycznej dzieci wręczyły dziadkom wykonane własnoręcznie upominki.

Czytaj więcej!

ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE W GRUPIE II

Czytaj więcej!

INFORMACJA DOTYCZĄCA DNIA BABCI I DZIADKA W GRUPIE IV

Czytaj więcej!

INFORMACJA O REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2025/2026

Czytaj więcej!

WAŻNA iNFORMACJA DLA GRUPY II

Czytaj więcej!