SPOTKANIE Z MUZYKAMI Z FILHARMONII

Czytaj więcej!

WAŻNA iNFORMACJA DLA GRUPY VI

W związku ze środową (13 grudnia) wycieczką 6 grupy do muzeum, prosimy o przyprowadzenie dzieci w tym dniu do godziny 8:00.
Dziękujemy

Czytaj więcej!

WYCIECZKA DO TORUNIA GRUPY IV

Dzieci z grupy czwartej odwiedziły gród Mikołaja Kopernika Poznały tam tradycję pieczenia pierników: jak należy zrobić ciasto, jakie w nim są przyprawy. Najtrudniejszym zadaniem było precyzyjne wykrawanie ciasta aby pierniczek miał piękny kształt. Na zakończenie wycieczki dzieci mogły zwiedzić Muzeum Piernika z eksponatami minionej epoki.

Czytaj więcej!

ZAPASZAMY RODZICÓW Z GRUPY VI NA PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE

Czytaj więcej!

ZAPRASZAMY RODZICÓW Z GRUPY V NA SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

Czytaj więcej!