SPOTKANIE Z MUZYKAMI Z FILHARMONII
Czytaj więcej!WAŻNA iNFORMACJA DLA GRUPY VI
W związku ze środową (13 grudnia) wycieczką 6 grupy do muzeum, prosimy o przyprowadzenie dzieci w tym dniu do godziny 8:00.
Dziękujemy
WYCIECZKA DO TORUNIA GRUPY IV
Dzieci z grupy czwartej odwiedziły gród Mikołaja Kopernika Poznały tam tradycję pieczenia pierników: jak należy zrobić ciasto, jakie w nim są przyprawy. Najtrudniejszym zadaniem było precyzyjne wykrawanie ciasta aby pierniczek miał piękny kształt. Na zakończenie wycieczki dzieci mogły zwiedzić Muzeum Piernika z eksponatami minionej epoki.
Czytaj więcej!