GRUPA IV I VI NA PRZEDSTAWIENIU "STRACH SIĘ BAĆ" W TEATRZE KAMERALNYM

Kilka dn temu dwie grupy "starszaków" wybrały się do bydgoskiego Teatru Kameralnego na przedstawienie o intrygującym tytule " Strach się bać". Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta w teatrze, więc z zaciekawieniem dzieci przechodziły przez kolejne pomieszczenia, aby wreszcie na widowni zająć miejsca wyznaczone przez zakupione bilety. A gdy nastąpił sygnał rozpoczęcia spektaklu i wygaszono światła na sali- zapadła cisza. Przedstawienie wywołało na dzieciach wiele emocji. W opowieści o przygodach Stracha na wróble i towarzyszącej mu Ptaszce Kawce przedszkolacy dowiedzieli co dzisiaj jest prawdziwym strachem i jak sobie z nim radzić.
Po wizycie w teatrze jeszcze czekał nas krótki spacer uliczkami starego miasta w kierunku autokaru. Była to okazja do zobaczenia kilku miejsc i budynków, o których niedawno dzieci dowiadywały się na zajęciach w przedszkolu. No, i nie sposób było ominąć świąteczny jarmark. Ale to już pomysł na rodzinny spacer.

Czytaj więcej!

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dziś swoje urodziny świętował Pluszowy Miś. Były występy, wspólna zabawa z misiami i wiele uśmiechu. A na deser przepyszny urodzinowy tort.

Czytaj więcej!

KONCERT MUZYKÓW Z FILHARMONII POMORSKIEJ

Zapraszamy na koncert

Czytaj więcej!

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Zapraszamy wszystkie dzieci na zabawy podczas Dnia Pluszowego Misia

Czytaj więcej!

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA W GR.I

W dniu 7.listopada dzieci z grupy Krasnoludków zostały uroczyście włączone do grona Przedszkolaków.
W obecności Rodziców i Pani Dyrektor zaprezentowały program artystyczny.
Śpiewały piosenki ,recytowały wierszyki oraz zatańczyły wspólny taniec.
Po występach odbyło się uroczyste przyrzeczenie dzieci, a także rodziców.
Potem Pani Dyrektor pasowała czarodziejską kredką każdego Maluszka.
Dzieci otrzymały pamiątkowe medale oraz lizaki.
Na wszystkich czekał tort oraz słodki poczęstunek.
Witamy Krasnoludki w gronie Przedszkolaków!

Czytaj więcej!