BYDGOSKA KARTKA WIELKANOCNA - KONKURS

Cecylia Urbaniak z grupy 4 laureatką miejskiego konkursu plastycznego na bydgoską kartkę wielkanocną.

Czytaj więcej!

POWITANIE WIOSNY W PRZEDSZKOLU

Powitanie wiosny - fotorelacja.

Czytaj więcej!

POWITANIE WIOSNY

Informacje na zdjęciu.

Czytaj więcej!

KONCERT FILHARMONII POMORSKIEJ "W MARCU JAK W GARNCU"

Informacje na zdjęciu.

Czytaj więcej!

ZAJĘCIA Z PANIĄ PIELĘGNIARKA WGRUPIE I, II i III

Grupa I, II i III na zajęciach z panią pielęgniarką, mamą Darii z VI grupy.Dzieci poznały zasady pierwszej pomocy, numery alarmowe oraz zapoznały się z profilaktyką zdrowotną.

Czytaj więcej!